Intraservis zaprasza na webinar


Droga studentko, Drogi studencie!

We współpracy z ogólnopolską firmą Intraservis, specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników, serdecznie zapraszamy na webinar, który pomoże Wam rozwiązać najbardziej palące problemy dnia codziennego i odpowiedzieć na pytanie: Jak związać koniec z końcem?

Myślicie, że warto jednocześnie uczyć się i pracować? A gdyby ktoś, zapłacił za Waszą stancję i czesne? Połowa problemów z głowy! Chcielibyście uzyskać jeszcze więcej profitów?

Jeśli tak, to zapraszamy na webinar, podczas którego dowiecie się jak połączyć studiowanie z pracą i otrzymać dodatkowe korzyści.

Czekamy na Ciebie w poniedziałek 7 marca, o godzinie 18.00 na Facebook. Dołącz do spotkania https://fb.me/e/1sp9XDKu8

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content