II Półmaraton „Po Kolei” za nami!

Klub biegacza Olsztyńska Szkoła Wyższa znowu w akcji. Tym razem nasz drużyna wzięła udział w II Półmaratonie Po Kolei organizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego (4 czerwca 2023 r.). Reprezentowało nas czworo studentów. Adam Szuba, osiągnął czas 20.51, Anna Sztramska, z czasem 23.30, Agnieszka Kalwara z czasem 25.32 oraz Dominika Nowakowska z czasem 25.32. Było ciężko, ale za to jest  wielka satysfakcja! Gratulujemy! Ps. Przed południem półmaraton, po południu sesja egzaminacyjna. To jest prawdziwa PASJA! Mamy nadzieję, że wyniki popołudniowego egzaminu były tak samo satysfakcjonujące, jak udział w biegu.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content