GRAMY z ORKIESTRĄ


Samorząd Studencki WSIiE TWP, po raz kolejny, zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W murach naszej Uczelni, na Wydziale Nauk Społecznych
oraz na Wydziale Zamiejscowym w Kętrzynie odbyły się burzliwe licytacje interesujących voucherów, koszulek, medali, statuetek WSIiE TWP, kalendarzy, puzzli, książek, płyt CD, rękodzieła ręcznego, a przede wszystkim wyśmienitych ciast i smakołyków przygotowanych przez niezawodne studentki i studentów.

Galeria Wydział Nauk Społecznych

Galeria Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Licytowaliśmy m.in.: zaproszenia na kulig „Ranczo u Kojrysa”, bukiet 30 tulipanów, kosmetyki Avon, koszyki z papierowej wikliny z DPS w Kętrzynie, biżuterię, vouchery na badanie składu ciała oraz do Solarium.

Zaprosiliśmy lidera Toastmasters, sportowców Lakers Olsztyn, biegaczy, trenerkę zdrowego odżywiania, muzyków, ratownika medycznego oraz wędkarza ☺

Oj się działo!!! Towarzyszyła nam wesoła muzyka i wspaniałe nastroje.

Studenci Wydziału Zamiejscowego w Kętrzynie już 12 stycznia ochoczo pobiegli na Parkrun wokół jez. Górnego, razem z absolwentami Uczelni: wspaniałym mistrzem biegania Romanem Chodarą oraz kierownikiem sztabu w Kętrzynie Wojtkiem Carukiem. Natomiast 13 stycznia odbyła się licytacja, śpiewy i tańce przy muzyce i degustacja ciasta. Na koniec komisyjnie otwarto dużą niebieską Skarbonę i przekazano pieniążki dla wolontariuszy, których zaprosiliśmy ze sztabu w Kętrzynie.

Łącznie wspomogliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotą ponad 4 000 zł (Wydział Nauk Społecznych – 2 355,99 zł, Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie – 1 715,75 zł

Podczas 27 Finału WOŚP graliśmy dla dzieci małych i bez focha, zbieraliśmy pieniążki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, które bardzo często pomagają w diagnostyce i ratowaniu życia nie tylko tym najmniejszym istotkom.

Samorząd Studencki WSIiE TWP

Do zobaczenia za rok, Sie Ma!!!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content