Gościmy licealistów :)

16 lutego gościliśmy w Olsztyńska Szkoła Wyższa młodzież z Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim. Celem wizyty było poznanie uczelni i oferowanych kierunków. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy wam ciekawe ścieżki przyszłej edukacji.

Dziękujemy Panom Piotrowi Stasiewiczowi (WF) i Michałowi Muszyńskiemu(Fizjo) za wprowadzenie w fascynujący świat swoich zawodów

+4

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post

Wszystkie reakcje:

21Ty i 20 innych użytkowników

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content