Głosuj na OSW! Głosuj na dr Dorotę Bartnicką!


Dwie nominacje!

UCZELNIA ROKU 2022 – z dumą informujemy, iż Olsztyńska Szkoła Wyższa została nominowana przez studentów w kategorii  do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej studentom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego!

Studenci także nominowali DR DOROTĘ BARTNICKĄ do nagrody dla najbardziej cenionego i lubianego nauczyciela akademickiego!

Jest to kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego, którą w województwie warmińsko-mazurskim prowadzi „Gazeta Olsztyńska’ oraz „Polski Times”.

Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola aż po wyższą uczelnię.

Zachęcamy do głosowania na stronie www.gazetaolsztynska.pl/nauczyciel

Uczelnia Roku 2022 – sms  o treści WMR.2 na numer 7303 (3,69 zł) lub Głosuj tutaj

dr Dorota Bartnicka – sms o treści WMG.6 na numer 7303 (3,69 zł) lub Głosuj tutaj

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content