Finał „Świątecznej Akcji” – PACZKA dla DZIECIACZKA


Koło Naukowe Pedagogów zainicjowało tę akcję, a włączyła się w nią cała społeczność Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Zbieraliśmy na 3 wydziałach: odzież, obuwie, gry, zabawki i słodycze, które  podzielono na 3 placówki opiekuńczo – wychowawcze.

Dnia 28 stycznia br. rzeczy zostały przekazane przez studentów i opiekuna Koła Naukowego – dr Dorotę Bartnicką dla Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie i Reszlu. W placówkach tych dyrektorzy przedstawili w interesujący sposób zakres zadań, które podejmują do zrealizowania oraz potrzeby tych placówek i wychowanków. Dowiedzieliśmy się jak funkcjonuje Dom Dziecka, w jakim wieku są dzieci, jakie mają osiągnięcia i zainteresowania. Ważną kwestię odrywa wolontariat do którego wychowawcy zachęcają, bo wychowankowie lubią gdy ktoś ich odwiedza. Miałyśmy okazję zapoznać się z podopiecznymi Reszelskiego Domu Dziecka, oraz obejrzeć z nimi nowo wyremontowany budynek, do którego już niedługo z ogromną radością dzieci się przeprowadzą.

Dzieci przygotowały dla Koła Naukowego Pedagogów i Uczelni piękne podziękowanie, które prezentujemy poniżej. Zostałyśmy też zaproszone do uczestnictwa we wspólnym przeżywaniu różnych świąt i uroczystości, które są przed nami. Jesteśmy bardzo zadowolone i bardzo dziękujemy za miłe i życzliwe spotkanie z dziećmi i z kadrą wychowawczą.

Członkowie KNP

Dorota Szachnowicz i Urszula Magnuszewska

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa Call Now Button Telefon rekrutacyjny Skip to content