Finał „Świątecznej Akcji” – PACZKA dla DZIECIACZKA


Koło Naukowe Pedagogów zainicjowało tę akcję, a włączyła się w nią cała społeczność Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Zbieraliśmy na 3 wydziałach: odzież, obuwie, gry, zabawki i słodycze, które  podzielono na 3 placówki opiekuńczo – wychowawcze.

Dnia 28 stycznia br. rzeczy zostały przekazane przez studentów i opiekuna Koła Naukowego – dr Dorotę Bartnicką dla Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie i Reszlu. W placówkach tych dyrektorzy przedstawili w interesujący sposób zakres zadań, które podejmują do zrealizowania oraz potrzeby tych placówek i wychowanków. Dowiedzieliśmy się jak funkcjonuje Dom Dziecka, w jakim wieku są dzieci, jakie mają osiągnięcia i zainteresowania. Ważną kwestię odrywa wolontariat do którego wychowawcy zachęcają, bo wychowankowie lubią gdy ktoś ich odwiedza. Miałyśmy okazję zapoznać się z podopiecznymi Reszelskiego Domu Dziecka, oraz obejrzeć z nimi nowo wyremontowany budynek, do którego już niedługo z ogromną radością dzieci się przeprowadzą.

Dzieci przygotowały dla Koła Naukowego Pedagogów i Uczelni piękne podziękowanie, które prezentujemy poniżej. Zostałyśmy też zaproszone do uczestnictwa we wspólnym przeżywaniu różnych świąt i uroczystości, które są przed nami. Jesteśmy bardzo zadowolone i bardzo dziękujemy za miłe i życzliwe spotkanie z dziećmi i z kadrą wychowawczą.

Członkowie KNP

Dorota Szachnowicz i Urszula Magnuszewska

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content