Fascynujący WF

 

Zdrowa rywalizacja, wysiłek fizyczny i precyzja…to jest to, czego doświadczyły studentki Kosmetologii podczas gry w kręgle na zajęciach Wychowania Fizycznego (31.10.2023).
Zajęcia zaproponował i prowadził dr Zbigniew Wójcik….Poprzeczka podniesiona, co będzie następne???
 
Kultura fizyczna nie musi być nudna, a formy ruchu powinny być dostosowane do potrzeb różnych grup społecznych. Dlatego ważne jest dla nas przygotowanie studenta/absolwenta WYCHOWANIA FIZYCZNEGO do kreatywnej pracy edukacyjnej w zakresie promowania zdrowia i aktywności fizycznej, a także samodzielnego planowania i realizacji aktywności fizycznej służącej zdrowiu i wypoczynkowi. Zajęcia w kręgielni są najlepszym przykładem, jak można połączyć ruch fizyczny z dobrą zabawą i aktywnym wypoczynkiem.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content