Dzień Dziecka w Reszlu


Dnia 19 czerwca 2022 r., w słoneczną niedzielę Koło Naukowe Pedagogów z Kętrzyna wraz z opiekunem dr Dorotą Bartnicką i dr Marią Truszkowską odwiedziło zaprzyjaźniony od dawna Powiatowy Dom Dziecka w Reszlu. Studentki I, II i III roku pedagogiki: Dorota Szachnowicz, Magdalena Rogacka, Wioletta Andrzejewska, Weronika Pryszczepko, Katarzyna Lisiecka przywiozły dużo słodyczy, odzież, kosmetyki oraz dobre humory. Dzieci wraz z p. Izą przywitały ans bardzo serdecznie i słodko, pokazały swój dom i pokoje, opowiedziały z jakimi sukcesami zakończyły rok szkolny. Uwielbiamy rozmawiać i spędzać czas wolny z dziećmi i tak było tym razem, ale dzięki Kasi Lisieckiej przyjechali również motocykliści z Mrągowa i okolic. Jak wspominały dzieci: to nie były pogaduchy przy kawce i soku, to były mega emocje i niezapomniane wrażenia. Były przejażdżki pięknymi motocyklami oraz mega mocnym quadem, spacer uliczkami malowniczego miasteczka – Reszel, były lody, kebaby i prezenty. Dziękujemy wspaniałym motocyklistom, z którymi dzieci nawiązały super kontakt, mogły porozmawiać o sprawach motoryzacji, o szkole, nauce, planach, marzeniach i życiu. Bardzo dziękujemy z wspólny pobyt i wsparcie naszej inicjatywy wspaniałym życzliwym: Arek Nowak, Stanisław i Daniel Huszcza, Tomek Kozdroń, Marcin Jurczak, Karol Cargun, Karolina Zonarczuk, Marta i Paweł Jucewicz. Dla studentek i dzieci była to wielka niespodzianka, było mnóstwo uśmiechu, serdeczności i planów na kolejne spotkania i inicjatywy. Poznaliśmy wspaniałych, dobrych, życzliwych i otwartych na potrzeby innych ludzi. Wszyscy wspominamy ten czas z rozrzewnieniem i planujemy kolejne spotkania.

Wioletta Andrzejewska – stud. II roku Pedagogiki

Magdalena Rogacka – stud. I roku Pedagogiki

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content