Dyplomy 2023

Uroczystość wręczenia dyplomów za nami. Jak zwykle odbyła się w dwóch turach: 21 lipca 2023 w Ketrzynie i 22 lipca w Olsztynie. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody Absolwentom, którzy zwyciężyli w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową (w kategoriach: Praca licencjacka i Praca magisterska). Wręczono również wyróżnienia za najlepszą średnią ocen, za aktywną działalność naukową oraz działalność na rzecz Uczelni.

Dodatkowo, za najwyższą średnią dla dwojga studentów (z kierunku Fizjoterapia i kierunku Kosmetologia) nagrodę finansową ufundowało towarzystwo ubezpieczeniowe  TU INTER POLSKA SA w Olsztynie.

Po raz pierwszy w historii naszej Uczelni Absolwenci złożyli przysięgę obowiązującą absolwentów studiów medycznych.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy  i zapraszamy do kontynuowania z nami przygody edukacyjnej. Warto zapoznać się z promocjami na studia podyplomowe, oraz magisterskie! Promocje

Więcej zdjęć na FB!

 

Filia Wydział Zamiejscowy w Ketrzynie

Wydział Nauk o Zdrowiu oraz Wydział Nauk Humanistyczno-Spolecznych i Technicznych

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content