Dom Studenta

Olsztyńska Szkoła Wyższa zaprasza do zakwaterowania  w koedukacyjnym Domu Studenta OSW przy ul. Bydgoskiej 33. Dysponujemy 32 miejscami. Pokoje 2- osobowe z łazienką w układzie segmentowym (wspólny aneks kuchenny dla dwóch pokoi), umeblowane z dostępem do Internetu Wi-Fi. TV w hallu, do dyspozycji pralnia.

Zakwaterowanie październik 2023 – czerwiec 2024

Cennik:

Pokój 2 osobowy 750 zł/osoba/miesiąc
Pokój 2-osobowy 50 zł/osoba/doba
Ceny dla grup zorganizowanych do negocjacji.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 519 062 005
lub e-mailem [email protected]

W okresie lipiec – sierpień zapraszamy do korzystania z Domu Studenckiego zorganizowane grupy i osoby prywatne.  Pokoje 2- osobowe z łazienką.
W  najbliższej okolicy znajduje się pełnowymiarowe boisko piłkarskie, hala sportowa, kompleks sportowy Moje Boisko ORLIK 2012.

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content