Dni Otwarte dla Uczelni – Festiwal Nauki


Dziękujemy Liceum Ogólnokształcącemu im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie za zaproszenie na Festiwal Nauki. Było nam niezmiernie miło spotkać się osobiście  z młodzieżą po dwóch latach pandemii i zaprezentować uczelnię oraz porozmawiać o ścieżkach dalszej edukacji i możliwościach, jakie czekają na nich na  rynku pracy.

Namiastkę ducha studiów licealiści mogli poczuć podczas licznych warsztatów organizowanych przez zaproszone uczelnie.

Ze strony Olsztyńskiej Szkoły Wyższej przeprowadzili je Adam Dolny i Jaffrey Taylor.


 

 

 

 

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content