Laboratorium ICDL/ECDL

„European Computer Driving Licence” (w tłumaczeniu: „Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy”), w Polsce używamy nazwy „Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych”.

15 stycznia 2024 roku OSW przeszło pozytywną akredytację Polskiego Towarzystwa Informatycznego i zostało akredytowanym Laboratorium ECDL/ICDL, w którym można przeprowadzać egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – już się tym pochwaliliśmy, ale jeszcze nieoficjalnie 🙂

W weekend, 17-18 lutego 2024r.odbędzie się uroczyste otwarcie pracowni ICDL w Olsztyńskiej Szkole Wyższej z wręczeniem Certyfikatu  Laboratorium ECDL/ICDL.

Otwarciu, poza oficjalnymi uroczystościami, towarzyszyć będą warsztaty i wystąpienia i dyskusje.

17.02.2024 –Olsztyn Jagiellońska sala 208

I część 11.30-13.00

 • Przywitanie i przedstawienie gości
 • Wręczenie certyfikatu Laboratorium ICDL(ECDL)
 • Wdrożenie międzynarodowych certyfikatów na Uczelni Wyższej – PB ICDL(ECDL)
 • Zmiany w elektronicznej administracji. Administracja mobilna – Paweł Zalewski- Koordynator produktu EPP e Urzędnik –
 • Certyfikacja w ramach Zintegrowanego Systemy KwalifikacjiCUK-pp – PB ICDL(ECDL)

II część praktyczna -13.15 – 14.00

 • Badanie kompetencji cyfrowych i potwierdzanie umiejętności branżowych w administracji, pedagogice, zarządzaniu, ekonomii i logistyce (praktyczna prezentacja Sylabusów ICDL w postaci egzaminów próbnych – EPP e Urzędnik, EPP e-Nauczyciel, Zarządzanie projektami, RODO) – Hanna Pikus Koordynator Regionalny ICDL
 • Dyskusja: dobre praktyki wdrożenia certyfikatów ICDL na polskich uczelniach

Warsztaty – Laboratorium ICDL(ECDL) sala 110: 14.00-15.00

Możliwość zbadania kompetencji cyfrowej z pomocą narzędzia Barometr Kompetencji. Przystąpienie do zdawania Egzaminów próbnych e-Nauczyciel, e-Urzędnik.

 

18.02.2024 – 11.00-13.00- Kętrzyn

I część 11.00-13.00

 • Przedstawienie gości
 • Wdrożenie międzynarodowych certyfikatów na Uczelni Wyższej – Adam Wieczorek ICDL(ECDL)
 • Zmiany w elektronicznej administracji. Administracja mobilna – Paweł Zalewski- Koordynator produktu EPP e Urzędnik
 • Certyfikacja w ramach Zintegrowanego Systemy KwalifikacjiCUK-pp – Hanna Pikus PB ICDL(ECDL)
 • Badanie kompetencji cyfrowych i potwierdzanie umiejętności branżowych administracji, pedagogice, zarządzaniu (praktyczna prezentacja Sylabusów ICDL w postaci egzaminów próbnych – EPP e Urzędnik, EP e-Nauczyciel, Zarządzanie projektami, RODO)
 • Dyskusja: dobre praktyki wdrożenia certyfikatów ICDL na polskich uczelniach

Warsztaty sala komputerowa: 13.15-14.00

Możliwość zbadania kompetencji cyfrowej z pomocą narzędzia Barometr Kompetencji. Przystąpienie do zdawania Egzaminów próbnych e-Nauczyciel, e-Urzędnik.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content