Brąz dla Bartosza Sawińca!

Reprezentant OSW Bartosz Sawiniec stoczył cztery walki po czym miał walkę o brąz, którą wygrał kończąc efektownym rzutem na plecy i uzyskał zasłużone miejsce na podium.

Z kolei Urszula Przyborowska trafiła na zeszłoroczną brązową medalistkę w pierwszej walce i uległa jej [obecnie złotą medalistką AMP], kolejną walkę miała wygraną w repasażach, ale w następnej, która była od razu po krótkiej 4minutowej przerwie zabrakło sił i uległa zawodniczce z czarnym pasem.

Serdeczne gratulacje dla Naszych Reprezentantów!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content