Brawo nasi Mistrzowie!

 

2 grudnia nasi zawodnicy uczestniczyli w Akademickich Mistrzostwach Województwa w trójboju siłowym kobiet i mężczyzn. Gospodarzem był KU AZS UWM.
Klub Uczelniany AZS Olsztyńskiej Szkoły Wyższej reprezentowali:
 

Urszula Przyborowska

Jakub Jędrzejczak

Sebastian Malinowski

Jakub Kulesza

 
Pani Urszula zwyciężyła w konkurencji wyciskania sztangi, w przysiadzie ze sztangą, zajęła drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej zdobyła tytuł wicemistrzyni województwa!
W kategorii mężczyzn najlepiej zaprezentował się Jakub Jędrzejczyk. W wyciskani sztangi z rezultatem 130 kg zajął drugie miejsce zdobywając tytuł wicemistrza województwa 
w tej konkurencji.
Na pozycji IV z wynikiem 125 kg uplasował się S. Malinowski.
 
Brawo zawodnicy!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content