Bal Studenta


Samorząd Studencki zaprasza studentów, absolwentów oraz pracowników uczelni na „Bal Studenta”
(połączony z Karnawałowym), który odbędzie się 9 lutego 2019r. w Hotelu Kormoran w Mierkach.

Startujemy o godz. 20:00

Cena za 1 osobę wynosi 230 zł (płacona w dwóch ratach –I rata 130zł do 30 listopada 2018r.; II rata 100zł do 15 stycznia 2019r.) i obejmuje:

  • transport autokarem Olsztyn – Mierki i powrót kolejnego dnia*;
  • uroczystą kolację;
  • oprawę muzyczną – DJ
  • zakwaterowanie wraz noclegiem  uczestników w hotelu Kormoran w Mierkach
  • śniadanie
  • basen bez ograniczeń.

*Istnieje możliwość dowozu studentów z Kętrzyna za dodatkową opłatą 50 zł od osoby, przy grupie min 30 osób.

Zapisy przyjmujemy  na adres mailowy: samorzą[email protected] w treści wpisując: imię i nazwisko, numer telefonu, Mierki 2019, WSIiE oraz rok, kierunek i specjalność.

Osoby zdecydowane prosimy  o dokonywanie wpłat na konto bankowe WBS 62 8857 0002 3012 0100 3258 0001 w treści: imię, nazwisko, WSIiE TWP Olsztyn (lub Kętrzyn)

Osoby, które mają w tym terminie zajęcia dostają BONUS od Władz Uczelni w postaci e-learningu (10.02.2019)

Więcej informacji dostępnych jest pod numerami telefonów:
Joanna Puchała 508 258 121
Tomasz Butkiewicz 504 022 353                                                                                                                                                                             Zapraszamy!!!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content