Artur Siódmiak gościem OSW

W sobota (22.06.2024) w Olsztyńskiej Szkole Wyższej gościł Artur Siódmiak, gwiazda polskiej piłki ręcznej, zdobywca 102 bramek, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista 2009.

To była dla studentów oraz gości wyjątkowa okazja posłuchać o drodze Mistrza do sukcesu, ciężkiej pracy sportowca oraz ogromnej satysfakcji z sukcesów.

Pan Artur jest inspiracją nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla najmłodszych. Podobnie jak Olsztyńska Szkoła Wyższa promuje sport i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Jest m.in. założycielem Akademii Piłki Ręcznej, która organizuje obozy sportowe dla młodzieży.  

W spotkaniu uczestniczyli również młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Olsztynie. Gośćmi honorowymi byli Robert Szewczyk Prezydent Olsztyna, orędownik rozwoju infrastruktury sportowej w Olsztynie i miłośnik piłki ręcznej, Alicja Rutecka Wiceprezes Fundacja Olsztyński Laur Sportowy, Andrzej Grudziński Prezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu, Zbigniew Czapla Prezes Warmia Energa Olsztyn oraz Marek Smoliński Dyrektor SP 22 i Piotr Pancer Radny Olsztyna. Rozmowę z Mistrzem prowadził redaktor  Artur Lewandowski.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content