Ankieta


Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu przeprowadzanym w ramach działalności Koła Naukowego Zdrowie i Uroda. Badanie ma na celu analizę związku pomiędzy stosowaniem diety wegetariańskiej a kondycją skóry, włosów i paznokci. Głównym kryterium wzięcia udziału w badaniu jest stosowanie dowolnego modelu diety wegetariańskiej przez minimum 3 miesiące.

Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza przygotowanego przez Panią Marię Prodan, Studentkę II roku Kosmetologii, przy wsparciu merytorycznym dr inż. Katarzyny Boradyn, Opiekun Koła.
https://forms.gle/m7AqHxwRiEJ2sooy7

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content