5 miejsce w półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu


W dniach 5-7 lutego w Łodzi odbył się Półfinał AMP w Futsalu mężczyzn, w których wzięła udział drużyna Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

 W półfinałach wzięło udział 11 uczelni z 4 województw (warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskie, mazowieckie). Turniej podzielony został na dwie grupy. Studenci OSW mieli w swojej grupie do 5 drużyn (Uniwersytet Łódzki, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie).
Drużyna OSW pierwsze swoje spotkanie rozpoczęła z Uniwersytetem Łódzkim (który zajął ostatecznie 2 miejsce w turnieju). Po bardzo wyrównanej walce nasza drużyna przegrała z wynikiem  2:3. Drugi mecz studenci OSW walczyli z AWF Warszawa wygrywając spotkanie 6:3. Kolejną walką o wyjście z grupy był mecz z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, w którym studenci OSW wygrali swoje spotkanie 7.3.
Ostatni mecz grupowy drużyny OSW (z SGH Warszawa) zakończył się remisem 3:3.
Dało to naszej drużynie  możliwość wyjścia z grupy na 2 miejscu. Warunkiem było, aby ostatni mecz w ich grupie pomiędzy SGH Warszawa, a Uniwersytetem Łódzkim zakończy się różnicą 8 bramek.
Ostatecznie mecz pomiędzy drużynami zakończył się różnicą 7 bramek. Tym samym drużyna OSW mogła walczyć o 5 miejsce w turnieju.
Drużyna OSW wygrała z SGGW Warszawa 5.1 i zajmując 5 miejsce w półfinałach AMP.
Drużyna OSW zajęła 5 miejsce w półfinałach AMP. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa Call Now Button Telefon rekrutacyjny Skip to content