Szanowny Absolwencie,

Rok akademicki 2019/2020 będzie dla nas pełen zmian. Rozpoczęliśmy proces połączenia się z Olsztyńską Szkołą Wyższą im. J. Rusieckiego. W związku z tak znaczącym wydarzeniem proponujemy  Państwu, którzy ponownie chcą się związać z naszą Uczelnią lub uczelnią partnerską OSW 20% zniżki na jeden rok akademicki oraz 0 zł wpisowego.

Absolwencie WSIiE TWP ! Podejmij ponownie studia w WSIiE TWP lub OSW  na dowolnym kierunku i dowolnym stopniu i otrzymaj 20 % upustu na pierwszy rok! Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r. NIE ZWLEKAJ! 🙂

O szczegóły pytaj:
WSIiE TWP: Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych, tel.+48  519-062-012 e-mail: [email protected]
WSIiE TWP: Dziekanat Wydziału Zamiejscowego w Kętrzynie, tel. +48 519-062-014 e-mail: [email protected]
OSW: Punkt rekrutacji, +48 89 526 87 22,  [email protected]

REKRUTACJA INTERNETOWA poprzez stronę  apply.vistula.edu.pl

ZAPRASZAMY!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content