3 miejsce w Trójboju Siłowym!

Serdecznie gratulujemy Pani Urszuli  Przyborowskiej, studentce reprezentującej Olsztyńska Szkołę Wyższą (II rok WF) zajęcia 3 miejsca w Akademickich Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Trójboju Siłowym‼️ (2 marca br.)

Trójbój siłowy jest dyscypliną sportu, wymaga od zawodników ogromnej siły mięśni, która pozwala podnosić niebagatelne ciężary.

Na trójbój siłowy składają się:

  • przysiad ze sztangą
  • wyciskanie leżąc
  • martwy ciąg

Gratulujemy Pani Urszuli wspaniałej pasji oraz kondycji popartej ogromem ćwiczeń!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content