VII Bal Studenta i Absolwenta na Wydziale Zamiejscowym w Kętrzynie WSIiE TWP


W dniu 12 maja 2018 roku w ramach obchodów Święta Uczelni oraz Święta Wydziału Zamiejscowego WSIiE TWP odbył się zgodnie z kętrzyńską tradycją coroczny Bal Studenta i Absolwenta. Organizatorzy zapewnili świetną zabawę i wyśmienite jedzenie w restauracji Stara Kamienica w Kętrzynie. Na balu nie zabrakło obecnych studentów Wydziału Zamiejscowego oraz Wydziału Nauk Humanistycznych w Olsztynie, a także absolwentów naszej Uczelni. Gościły na nim władze Uczelni, nauczyciele akademiccy oraz pracownicy administracji. Prowadzący bal nasz student III roku pedagogiki – Mariusz Garnowski zapewnił nam świetną zabawę przy wspaniałej muzyce.

Dziękujemy Wszystkim za obecność a sponsorom za wsparcie naszego balu.

Zapraszamy za rok!

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content