13 Wielka Loteria Mikołajkowa

Pomagamy!

Weź udział w XIII WIELKIEJ LOTERII MIKOŁAJKOWEJ!!! To okazja na wylosowanie upominku-niespodzianki, a zarazem pomoc potrzebującym.
W dniach 6-12 grudnia zapraszamy do biblioteki przy ul. Jagiellońskiej.

Kup los za minimum 2 zł

Zdobądź niespodziankę

Pomóż potrzebującym

Loteria połączona jest ze zbiórką na cele charytatywne. Dołączamy się do akcji „FOSa dzieciom i seniorom”. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na prezenty dla dzieci i seniorów w ciężkiej sytuacji życiowej. To już nasza tradycja!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content